Bodegas Fin De Siglo
Bodegas Fin de Siglo

Виноробня Bodegas Fin de Siglo була заснована в 1999 році невеликою групою сімей, виноградарів багатьох поколінь. Основна мета полягала в тому, щоб взяти найкращі сорти зі старих виноградників цього регіону, з яких виходить високоякісний виноград, а в кінцевому підсумку вина з великою структурою, тілом і ароматами.
Виноробня Bodegas Fin de Siglo розташована в долині Najerilla, в регіоні Rioja Alta. З 2014 року компанія належить Perelada Group. Виноробня володіє 45 га і має абсолютний контроль над більше ніж 10 га. Там ростуть як червоні (Гарнача, Темпранільо, Мацуело) і білі сорта (Віура, Мальвазія), всі вони автохтонні з Doca Rioja.
Значна кількість цих виноградників дуже старі, на деяких вік лоз Гарнача досягає від 80 до 100 років. Вони виробляють низькі врожаї добірного винограду близько 3500 кг / га (найменування місця дозволяє використовувати до 6500 кг / га).
Bodegas Fin de Siglo контролює процес від початку до кінця: обрізку кожної ділянки, догляд за лозами, моніторинг процесу дозрівання, селективний збір ..., щоб отримати виноград найвищої якості. Весь процес контролюється також в підвалі.

Please wait...