Cantine Ceci
Cantina Ceci

Кантіна Чечі була заснована в 1938 році - Отелло Чечі. У ті часи він володів невеликою таверною, в яку приходили люди, щоб насолодитися найкращою кухнею в окрузі і найкращим Ламбруско.

    З самого початку своєї історії, винний завод був лідером в світі італійського вина.

Спадкоємцями Отелло Чечі стали його сини - Джованні і Бруно. З самого раннього дитинства вони були задіяні в усі процеси виробництва вина і повністю присвятили себе виноробні. Спільними зусиллями братам вдалося домогтися успіху і визнання в усьому світі. Протягом багатьох років вони розвивали виноробню, вкладаючи свою любов в вирощування винограду і створення вина. У 1990-х роках, після запуску нового Ламбруско - Terre Verdiane, компанія війшла на новий виток у своїй історії.

   Сьогодні компанією керують онуки Отелло: Алессандро, Марія Тереза, Марія Паола Еліса, і Кьяра. Вони являють собою новий дух винного заводу і націлені нависоку якість продукту, який вони випускають, постійно впроваджуючи інновації в свою продукцію, будь то смак або дизайн. На сьогоднішній день флагманом компанії є - Otello Nero Di Lambrusco в пляшці квадратної форми, абсолютно новий і унікальний спосіб представлення вина.

Please wait...