Contadi Castaldi
Contadi Castaldi

    У 1980-х роках, коли область Франчакорта була на піку своєї популярності і розвитку Вітторіо і Марієла Моретті вирішили в будівлі старого цигляного заводу створити виноробню Контадф Кастальді. Старі, великі, довгі тунелі виявилися ідеальним місцем для витримування вин Франчакорта.
       При виборі імені, компанія хотіла зберегти живий зв'язок з традиціями: Contadi колись називалися графства, на які були розділені землі сім'ї, а Кастальді це знатні синьйори, які мали законне право на отримання кращих плодів кожної культури.
       Назва компанії являє собою синтез стародавньої історії Франчакорти, її 19 муніципальних утворень і їх визнання в галузі сільського господарства. У 1500 році, коли Венеціанська республіка перебувала на піку свого розвитку, Франчікорта виробляла продукти харчування і вино, призначені для столів князів, царів і багатих купців. Для Франчакорти, гарне місто Венеція було основним ринком збуту. А різноманіття і багатство ландшафтів, уможливило створення виноробства в регіоні Франчакорта.
На сьогоднішній день компанія Contadi Castaldi є лідером в інновації та просуванні цього регіону. Виноградники Контаді Кастальді займають 130 гектарів, з яких 85% віддані під білі сорти винограду (Шардоне, Піно Блан), а 15% віддані під червоні (Піно Нуар, Каберне Совіньон, Каберне Фран, Мерло, Неббіоло і Барбера). Погреби виноробні базуються на 7000 квадратних метрів критої площі, де здійснюється повний цикл виноробства, витримка і розлив вироблених вин.

Please wait...