Corte Figaretto
Corte Figaretto

    Пристрасть до виноробства. Саме ця фраза найкраще описує ентузіазм і дух, яким наповнений Corte Figaretto. На території між Poiano і Quintoна, яка утворена пагорбами і виноградниками, сім'я культивує глибоку пристрасть до виноробства.
    Corte Figaretto - це сімейна виноробня в самому серці долини Valpantena, розташована на північ від Верони. У цій південній оголеній долині ростуть її дорогоцінні виноградники, які ідеально підходять для вирощування великих червоних винах. У цій місцевості, середземноморський клімат, який характеризується вмістом опадів, ще більш пом'якшений в перші місяці вічними бризом, з гір Лессін.
    Ці бризи охолоджують денну спеку, гарантуючи широкий діапазон температур вдень і вночі, що також дозволяє винограду досягнути дозрівання, багатого поліфенольними і антоціаніновимі речовинами, які надають винам безпомилкову індивідуальність.
   Вино виробляється на винограднику. Компанія твердо переконана, що кожне вино - це вираз землі і виноградника, з якого воно походить. За кожним виноградником ретельно доглядають, щоб знайти найкращий баланс між вегетативною і продуктивною активністю.
    Збір врожаю. Дні збору винограду визначаються після серії аналізів, проведених для з'ясування стану дозрівання винограду (цукор, кислотність, поліфеноли), але перш за все на основі досвіду. Збір врожаю здійснюється віключно вручну, виноград збирають в невеликі ящики, і відправляють в підвал на кілька тижнів (період часу може варіюватися в залежності від сорту).
    Тиша в винному погребі. Винний льох це місце де народжуються вина Corte Figaretto і де вони відпочивають, де визначаються їх запахи і аромати. Льох складається з арок на стелі, захованих глибоко в землі, приховуючи дубові бочки і дорогоцінні баррікі в особливій атмосфері, яка створює ідеальне середовище існування, в якій характер кожного вина наповнюється і дозріває до максимальної досконалості.
    Підвал, місце зустрічі для античної традиції і сучасної техніки. Повага до традицій в поєднанні з сучасними технологіями обробки, самовідданість і використання дорогоцінного винограду дозволяють Corte Figaretto отримати кращу якість, що міститься в унікальних і дорогоцінних винах.
    Приємні вина. Стежити за м'яким старінням вина, поважати і покращувати особливості і оригінальний характер кожного сорту винограду, щоб передати його в кінцевий продукт - головна мета компанії. Всі зусилля компанії зосереджені на виробництво унікальних вин, засновані на взаємозв'язку повної відповідності навколишнього середовища і землі. Вино - це культура і традиції. Головна мета - виробляти вино, здатне дати сильні емоції.

Please wait...