Foss Marai
Foss Marai

     Виноробна компанія Foss Marai розташована в Гуйа ді Вальдобьядене, в селищі, оточеному нескінченною низкою обривистих пагорбів, покритими виноградниками Просекко. Пагорби Вальдобьядене знаходяться в самому серці зони, де виноробні традиції йдуть углиб століть. На місцевому діалекті долини називаються «Фоссі», а Марай - позначає саму глибоку долину в Гуйа. До речі, саме Марай одна з найпрестижніших мікро зон, так як вона, в першу чергу, добре захищена від вітру, а також, має відмінну експозицію до сонця. 
    У 1986 році була зареєстрована ТМ Фосс Марай. Але історія маєтку почалася набагато раніше. Luigi Biasiotto (Луїджі Біазотті), дідусь Карло - нинішнього власника компанії, почав виробляти, а потім і продавати вино власного виробництва, ще на початку 20-го століття. Його ігристе вино в бочках було настільки добре, що бізнес почав виходити за рамки місцевої зони.
    Майже через сто років Карло Біазотті разом з членами своєї сім'ї перетворив компанію «Фосс Марай» в підприємство, що займає одне з лідируючих місць, і відоме якістю своїх ігристих вин і красою та елегантністю пляшок.
Компанія Фосс Марай - це класичний приклад сімейного бізнесу. Компанія маленька, кількість осіб зайнятих на всіх етапах виробництва і продажу вин становить не більше 15 осіб. Навіть при зборі врожаю тут не вдаються до сторонньої допомоги.
    Незважаючи на невеликі обсяги, виноробня постійно модернізується, купується нове, сучасне обладнання. Кожен етап виробництва знаходиться під суворим контролем, тут буквально кожен крок автоматизований. Від моменту, коли ягоди надходять до того, як пляшки зі свіжим ігристим готові до відправки. Тільки так, виноробня може гарантувати якість своєї продукції. Увага до деталей - відмінна риса цієї компанії.
Компанія володіє власними виноградниками, на яких сповідує біо принципи, не використовуючи хімікатів. Також тут займаються вирощуванням дріжджів, які з кожним роком покращують свої якості.
Фосс Марай виробляє продукцію, як для внутрішнього, так і для зовнішнього ринків. 80% продукції компанії в результаті продається в межах Італії і тільки 20% йде на експорт в США, Європу і Азію. Проте Фосс Марай - це престижний бренд, відомий як в Італії, так і в усьому світі, за виняткову якість ігристих вин і елегантність пляшок.
    Про секрет своїх вин Карло Біазотті говорить так: «Просто спробуйте помістити виноградну ягоду в пляшку, з усіма її ароматами і смаками, нічого не видаляючи, нічого не додаючи ...».
Діяльність компанії «Фосс Марай» спрямована на постійне вдосконалення якості продукції. Чи не задовольняючись досягнутими результатами, підприємство розробляє нові марки тихих та ігристих вин, здатних задовольнити сучасний смак, не дотримуючись при цьому за тенденціями моди.
    Діяльність компанії «Фосс Марай» спрямована на постійне вдосконалення якості продукції. Не зупиняючись на досягнутих результах, підприємство розробляє нові марки тихих та ігристих вин, здатних задовольнити сучасний смак, не слідуючи при цьому за тенденціями моди.

Please wait...