Heymann Löwenstein
Heymann Löwenstein

    Сім'я Лёвенштейн займається виробництвом вина в Віннінгене з 1520 року. Виноробня Хейманн-Лёвенштейн була заснована в 1980 році Рейнхардом Лёвенштейном і його дружиною Корнелією Хейманн в Віннінгене в регіоні Унтермозель в Терасенмоселі. Компанія виробляє 98% рислінга і 2% Spätburgunder (Pinot Noir), всі 13 гектарів яких висаджені на дуже крутих терасових схилах. Всі тераси були створені вручну. Грунт складається з 7 різних типів сланців, створених 400 мільйонів років тому, коли зіткнулися дві континентальні плити. Хейманн-Лёвенштейн з 1997 року є членом VDP (Verband Deutscher Prädikats, асоціація в Німеччині, яка встановлює стандарти якості для виноробства в яку входять 200 виноробів), а вина мають сертифікат Fair & Green.
     Heymann-Löwenstein є орієнтованим на терруар виробником сухого Ріслінга, розташованого в Winningen в нижніх частинах долини Мозеля, всього в декількох кілометрах від Koblenz.
     Філософія виноробства в Heymann-Löwenstein спрямована на те, щоб найкращим чином висловити індивідуальний терруар місцевості.
Починаючи з 1983 року на підприємстві почали знижувати врожайність для поліпшення якості і в 1987 році вино Uhlen Spätlese trocken посіло перше місце на сліпій дегустації. Але незважаючи на успіх Heymann-Löwenstein продовжував свій шлях у виноробстві, і в 1996 році прийшов до свого неповторного стилю, який пов'язаний з певним часом мацерації і ферментації з використанням місцевих (диких) дріжджів.
     Весь виноград піддається ретельному сортуванню на виноградниках і перед ферментацією ягоди контактують з шкіркою від 24 до 48 годин. Вкрай важливо, що Рейнхард прагне включати від 10 до 20 відсотків ботрітірованних ягід в свої сухі вина, надаючи цим самим вину складність і багатство. Вина зазвичай досягають близько 12 відсотків алкоголю, так як вони не розливаються в пляшки до літа, на відміну від більш класичних стилів Mosel, які розливаються в березні або квітні. В результаті вино виходить з великою енергією і характером, як і його виробник.

Please wait...