Joseph Drouhin
Joseph Drouhin

Джозеф Drouhin - один з найбільших негоціантских будинків Бургундії. За 136 років існування виноробні, вона створила собі блискучу репутацію, як виробника особливо витончених і елегантних вин свого регіону, які перш за все відображають характер свого терруара і вінтажу. Віддано відстоюючи ідею унікальності кожного аппелласьона, компанія постійно працює над створенням благородних вин, які відрізняються витонченістю і елегантністю.

Почалася історія маєтку в 1880 році, коли у віці 22 років, молодий і заповзятливий Жозеф Друа влаштувався в Боні, маючи на меті виробляти якісні вина, які носили б його ім'я.

У 1918 році правління перейшло до сина Маурісу, який першим почав скуповувати виноградники. Зокрема йому належить ідея покупки ділянок землі на виноградниках Clos des Mouches і Clos des Vougeot.

Воістину революційними стали роки правління Роберта Друан, який прийшов в сімейний бізнес в 1957 році. Він продовжив політику розширення маєтку в Cote-de-Nuits, придбавши престижні виноградники Musigny, Griotte Chambertin, Chambertin Clos-de-Beze, Bonnes-Mares, Grands-Echezeaux. У 1968 році, як логічне продовження стратегії Компанії поступово збільшувати володіння за рахунок кращих ділянок і виноградників, в Шаблі засновується ще однин маєток, що включає різні grands crus -Vaudesir, Les Clos, і кілька premiers crus. Роберт Друа став одним з перших, хто побачив потенціал Шаблі і почав відновлювати там виноградники після столітнього запустіння з часів філоксери. Для того, щоб визначити кращі ділянки, на початку 60-х років XX століття фахівці будинку Joseph Drouhin ретельно проаналізували старі карти, провели дегустації старих вин і дискусії з досвідченими виноградарями і виноробами. Сьогодні Joseph Drouhin вважається одним з лідерів у виробництві вин Шаблі. В його асортименті є вина з кращих крю регіону.
Незважаючи на те, що офіційно Роберт відійшов від справ ще в 2003 році, він і зараз є головою правління підприємства. Серед заслуг Роберта багато революційних ідей, завдяки яким він отримав звання «піонера».

У 1988 році настає наступний знаковий етап розвитку компанії - заснування маєтку в США -Domaine Drouhin Oregon. Четверо дітей Роберта беруть активну участь в сімейному бізнесі.

Сьогодні підприємством керують четверо дітей Роберта: Лорен, відповідальний за розвиток ринку в США, Фредерік, який займається розвитком компанії в цілому, Веронік, енолог підприємства і Філіп, чия поява в сімейному бізнесі ознаменувало новий етап в підходах до культивування виноградників.

До складу підприємства Joseph Drouhin 3 Маєтку Входить:

- У Боні. По суті, тут і розташована штаб-квартира компанії. Виноградники займають 32 га на кращих ділянках землі в Кот де Нюї і Кот де Боні. А також 3 га в Кот Шалонезе.

- У Шаблі. Тут підприємство володіє маєтком Mpulin de Vaudon, водяним млином 18 століття, який розташований на річці Cірейно. Саме під брендом Domaine де Vaudon, починаючи з 2008 року будуть виходити всі іина Шаблі від Josepha Drouhin. Загальна площа виноградників в Шаблі становить 38 га.

- В Орегоні. Саме в Орегоні в 1988 році Роберт Друен і його дочка Веронік вирішили виробляти вина з Піно Нуара і Шардоне, зробивши тим самим революцію в місцевому виноробстві.

Крім цього, не дивлячись на те, що підприємство є одним з найбільших неогоциантів, воно володіє також власними виноградниками в Шаблі, Кот-д'Ор і в Кот Шалонезе. На всіх власних виноградниках сім'я починаючи з 90-х років сповідує принципи біовиноробства, а починаючи з 1999 року перейшли на біодинамічні підходи в управлінні виноградниками. Крім цього, в 2009 році виноградники Drouhin Отримали сертифікат ECOCERT, який гарантує екологічність виноградних ягід.

 Ідея переходу на біологічні принципи належить Філіпу Друен. Його девіз: «Давати природні відповіді на природні проблеми».

Виноробня Joseph Drouhin є членом міжнародної організації PFV "Premier Familiae Vini". Заснована в 1993 році, асоціація включає в себе 12 кращих винних сімей світу. Серед них також Hugel & Fils, Chateau Mouton Rothschild, Antinori, Torres, Pol Roger і т.д.
Як вже говорилося виноробня Drouhin заслужила звання «піонера». Зокрема серед революційних рішень компанії:

- Саме Joseph Drouhin першими стали ставити своє ім'я на пробці вина. Це сталося в 1962 році. Тим самим Joseph Drouhin першим у світі дав гарантію автентичності походження вина.

- На початку 60-х, Роберт Друен одним з перших звернув на Увага Шаблі Потенціал регіону. Після проведення великої кількості часу за дослідженнями грунту, місцевості, опитувань старожил регіону, він почав повертати виноградники Шаблі до життя після майже столітнього запустіння після навали філоксери

- Саме Роберт Друен найняв першу жінку на посаду енолога в Бургундії. Нею стала лорен Жобар, яка по суті і є головним ідейним натхненником «елегантного стилю» вин Жозеф Друан.

- Першими відмовилися від фільтрації більшості своїх вин.

- Почали першими біологічне і біодинамічне культивування. Зокрема, на сьогоднішній день Domaine де Vaudon в Шаблі є найбільшим маєтком, де виноградники обробляються відповідно до цих методів.

Концепція виробництва вин Drouhin - це виробляти витончені і елегантні вина, які відрізнялися б досконалою чистотою смаку. Мета виноробні виробляти так звані терруарні вина. «Бургундський терруар висловлює себе через лозу, наше завдання перевести це послання і втілити в наших винах».

Характеризуючи вина господарства Робера Друен, Роберт Паркер писав: «Білі вина цього будинку мають навіть більший успіх, ніж червоні. Друен, здається, має в своєму розпорядженні магічною формулою виробництва білих вин дивовижної тонкості і елегантності, які разом з тим володіють багатством і впізнаваним букетом ».

Please wait...