Librandi

Librandi

Одного разу, греки заснували колонію на багатій і родючій землі, наповненій історією і багатством. Вони назвали її Enotria: земля, де вирощується виноград і робиться вино. Сьогодні ми називаємо цю землю - Калабрія.
Регіон Калабрія відомий в першу чергу своєю красою, розташувавшись між двома морями (Тіренскім і Іонічним) і горами з різноманітними ландшафтами.
Виноробня Librandi це сучасне підприємство, засноване в 1950 році Antonio і Nicodemo Librandi. В даний час, винним заводом керує Nicodemo, з двома синами Paolo і Raffaele, племінником Francesco і племінницею Teresa. До цього дня, вони залишаються вірними принципам, які надихнули їх предків: велике вино вимагає любові і відданості до землі та її історії.
Розташування виноградника
Librandi розташований в Чіро Марина, невеликому містечку в південній італійській області Калабрії, на чудовому узбережжі Іонічного моря. Географічне розташування між морем і горами Sila і різноманітний склад грунту роблять цю місцевість ідеальною для вирощування винограду.

Філософія Виноробства
Всі вина Librandi виробляються виключно з власного винограду. Сім'я Librandi володіє в цілому 890 гектарів, 573 з яких є виноградники, 247 є оливковими гаями. На виноградниках посаджені як місцеві сорти (Gaglioppo, Magliocco і Mantonico) так і міжнародні. Також Librandi володіє експериментальними виноградниками з древніми місцевими сортами.

Please wait...