D'AINCOURT

Maison D'AINCOURT

Заснована в 1848 році винокурня розташована в самому серці коньячного регіону.
D'AINCOURT Cognacs поставляються виключно з Гранд Шампані - регіону прем'єр Крю Де Коньяк (Premier Cru), звідки родом краще бренді.

Наш майстер купажу працює так само, як парфумер зі своїми творіннями: він ретельно відбирає і об'єднує наше витримане і рідкісне бренді, тим самим відкриваючи ароматичну гармонію престижної колекції D'AINCOURT Cognacs.

Керуючись пристрастю і любов'ю до виключних коньяків, ми провели два роки розробляючи нашу колекцію з трьох виняткових коньяків і зовнішній вигляд пляшок у формі графину згідно французьким ноу-хау. Хоча цей бренд молодий, він спирається на перевагу наших коньяків, нестандартну упаковку і сімейну історію.
D'AINCOURT віддає належне мужності і вірності генералів Імперії, і особливо маркізу de Caulaincourt, який був при дворі Наполеона 1го та призначеного послом Франції в Росії в 19 столітті. Значок на етикетці D'Aincourt нагадує символіку імперії.
Відомому французькому дизайнеру Патріку Норге було доручено виготовлення пляшки, в дизайні якої він переосмислює оригінальну і справжню пляшку коньяку, створюючи позачасову класику. Пляшки зроблені вручну на французькій скляній фабриці з використанням традиційних методів.
Чим же коньяки D'AINCOURT відрізняються від інших?
Коньяки D'AINCOURT унікальні завдяки своїй оригінальній пляшці, а також стилю наших коньяків, які поєднують повноту смаку і аромату. Колекція D'AINCOURT присвячена сучасним знавцям напою. Вона складається з трьох коньяків Hors d'Age Cognacs (вказує на вік наймолодшого спирту не менше десяти років) для різних моментів життя.

Please wait...