Marques de Vargas

Marques de Vargas

                                               Grupo Vinícola Marqués de Vargas S.L.
Grupo Vinícola Marqués de Vargas S.L. це комерційне підприємство, яке почало свою роботу в 1989 році зі створення престижного винного заводу Bodega Marqués de Vargas, в Ріосі. У наступні роки група придбала виноробні в 2 інших престижних високорозвинених районах Іспанії. Pazo San Mauro в регіоні Rias Baixas і Conde de San Cristobal в регіоні Ribera del Duero.
        Вина Group's виділяються своїм чудовим балансом традиційних цінностей і передових технологій сучасної енології.

                                                                  Marqués de Vargas
     Виноробня Маркіза де Варгас - це перший проект Grupo Vinícola Marqués de Vargas, була побудована в 1989 році в Hacienda Pradolagar Estate в Logroño в Rioja Alta.  Виноробня розташована в центрі своїх власних виноградників, як "шато", розташоване в самому серці долини Ебро, в регіоні, відомому як "Три маркіза".
Виноробня володіє 65 га, на яких посаджені Темпранільо, Мацуело, Грасиана, Гарнача. Для виробництва вина Reserva виняткової якості на виноградниках практикується обмежена врожайність, між 4.000 і 5.000 кг. з гектара з метою отримання плодів оптимального рівня кислотності, дубильною структури і ступеня алкоголю.
Виноробня виробляє вина в обмеженій кількості з трьох преміальних виноградників.

                                                                   Pazo San Mauro
Виноробня Pazo San Mauro, розташована в Ріас Байшас, була куплена в 2003 році винним заводом Grupo Vinícola Marqués de Vargas. З тих пір нові власники вклали значні кошти в відновлення його чудових будівель і будівництво нового винного льоху, в найпередовіші технології для виробництва кращого вина. На цій виноробні виробляють два білих вина з винограду Альбаріньо зібраних на власних виноградниках.
Виноградники розташовані в зоні Condado do Tea і займають площу в 30 га. Condado do Tea - найпівденніший субрегіон в Ріас Байшас і тому самий сонячний, знаходиться в гористій місцевості і має гранітно-сланцевий грунт.
Завдяки своєму розташуванню виноград дозріває на 15-20 днів раніше і при цьому має необхідний рівень алкоголю. Весь виноград проходить через строгий відбір і збирає вручну в 20 кілограмові ящики. Середній вік виноградної лози складає 30 років.
Підприємство Grupo Vinícola Marqués de Vargas  весь час вкладає гроші в модернізацію обладнання для отримання якісних вин.

                                                    Conde  de San Cristobal
Виноробня знаходиться в регіоні Рібера дель Дуеро, і була заснована у 2000 році підприємством Grupo Vinícola Marqués de Vargas.
Виноградники і винний завод розташовані в Peñafiel on the Pago de Valdestremero Estate, і мають протяжність понад 80 гектарів. Виноробня виробляє під своїм ім'ям обмежену кількість високоякісного червоного вина і виключно з власних виноградників.
Філософія нового проекту Групи відповідає їх винам з Ріохи і Ріас Байшас.
Вино виробляється в обмеженій кількості і виключно з власного винограду.
Завдяки цьому новому проекту Grupo Vinícola Marqués de Vargas має сильну присутність в трьох найпрестижніших винних регіонів Іспанії.
Рібера-дель-Дуеро є одним з найпрестижніших регіонів в Іспанії. Він, розташований на північних рівнинах річки Дуеро, і має незвичайний континентальний клімат, зі значними тепловими коливаннями і помірною кількістю опадів. Ці кліматичні умови істотно впливають на вегетативний цикл рослин і дозрівання винограду.
На виноградниках висаджені лози Тінто Фіно, Каберне Совіньон і Мерло і їх площа займає 80 га.
Вибір цих сортів заснований на аналізі місцевих ґрунтів і клімату, а також можливості ідеальної адаптації до них. Також ці сорти винограду ідеально підходять для виробництва вина в потрібному стилі. На виноградниках використовуються тільки органічні добрива.
Виробництво вина обмежене, і дотримується суворий відбір винограду. Кожен сорт вінифікують окремо.
При виробництві вина використовуються нові французькі, російські та американські дубові бочки.
На всіх етапах виробництва дотримується суворий контроль якості. В результаті вина виходять з великим потенціал до витримки.

Please wait...