Tenuta Piano di Rustano

Tenuta Piano di Rusatano

Маєток Piano di Rustano розташований в гірській місцевості Мачерата, де холодна погода гір Апеніни, які перетинають центр Італії, частково пом'якшується близькістю від Адріатичного моря.
Сильні теплові коливання вдень  ​​і вночі, характерні риси для висоти 400 м над рівнем моря, впливають на біологічну активність виноградної лози і, отже, на якість вироблених вин.
Територія виноробні використовуються не тільки для виробництва вина і меду, оливкової олії, а й для традиційних сільськогосподарських культур.
Деякі ділянки засаджені лісом, а на деяких культивується волоський горіх і вишневі дерева.
Найстарішому винограднику приблизно 70 років, і на ньому посаджена мальвазія. Він розташований на вершині пагорба в вітряному і сонячному місці на піщаному грунті в ідеальних умовах. Ширина між рядами 1,65 м., що дозволяє виконувати всі процеси виключно вручну.
Сім'я Lebboroni проживає на першому поверсі виноробні вже 4 покоління, а сама виноробня розташована в підвалі.
Площа підвалу складає 350 квадратних метрів. Вся площа розділена на кімнати згідно різним етапам виробництва вина. А ті кімнати, які не використовуються на протязі року перетворюються в конференц-зал, де проводяться виставки та культурні події. У підвалі також є постійна виставка фотографій про історію сім'ї Lebboroni. На території виноробні працює магазин з дегустаційної кімнатою.

Please wait...